Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.10.2020 11:43
Sekiro: Shadows Die Twice. Edycja Game of the Year premiera
1850V

Sekiro: Shadows Die Twice. Edycja Game of the Year na zwiastunie premierowym

Zgodnie z oczekiwaniami Sekiro: Shadows Die Twice było jedną z najlepszych gier 2019 roku i słusznie znalazło całą zachwyconych odbiorców. Ekipa From Software postanowiła jednak o sobie nieco przypomnieć i z okazji premiery na Google Stadia wypuszcza na rynek edycję Game of the Year!

Japońscy mistrzowie tworzenia wymagających produkcji ciężko pracują nad Elden Ring, w między czasie wciąż dbając o rozwój wydanego w zeszłym roku Sekiro: Shadows Die Twice. 

Już za dosłownie kilka dni na rynku zadebiutuje dopieszczona wersja mrocznego hitu, który From Software wzbogaciło o nowych nowych przeciwników, wyzwania, sekrety, a nawet kilka skórek dla naszego bohatera. Co ciekawe wszystkie nowości będą dostępne dla aktualnych posiadaczy gry całkowicie za darmo, a więc można śmiało powiedzieć, że Activision czegoś się tam nauczyło w kwestii rozwijania swoich tytułów.

Przy okazji Sekiro już 29 października trafi na Google Stadia, jeśli więc mieszkacie w regionach gdzie usługa Amerykanów jest dostępna, śmiało możecie sprawdzić hicior Japończyków.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/10/__trashed-6

Tagi: Activision From Software Sekiro: Shadows Die Twice