Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.10.2020 12:51
News of the world
803V

News of the World na pierwszym zwiastunie. Tom Hanks w roli weterana wojny secesyjnej

Jeszcze w tym roku w kinach ma zadebiutować nowy film z Tomem Hanksem w głównej roli. Sprawdźcie pierwszy zwiastun obrazu pt. "News of the World".

Universal Pictures już 25 grudnia 2020 r. ma zamiar wprowadzić do amerykańskich kin film "News of the World". Czy to się uda ze względu na pandemię trudno w tej chwili powiedzieć. Jedno jest pewne - produkcja, w której główną rolę gra Tom Hanks, zapowiada się ciekawie.

W "News of the World", które zostało wyreżyserowane Paula Greengrassa prześledzimy losy weterana wojennego, kapitana Jeffersona Kylye'a Kidda (w tej roli Hanks), który po zakończeniu służby zostaje wynajęty do pomocy w eskortowaniu pewnej dziewczynki, sieroty przygarniętej 6 lat temu przez plemię Indian Kiowa. W czasie długiej podróży protagonista mocno zaprzyjaźnia się z młodą bohaterką.

Scenariusz filmu opowiadający o Stanach Zjednoczonych po zakończeniu krwawej wojny secesyjnej, bazuje na powieści Paulette Jiles. Film ma wejść do amerykańskich kin 25 grudnia 2020 r. Nie wiadomo jeszcze co z polską dystrybucją "News of the World". Zwiastun zapowiada kawał mocnego kina. Miejmy nadzieję, że film będzie można obejrzeć również w naszych kinach.

Źródło: YouTube

Tagi: film kino Tom Hanks