Iza Łęcka Iza Łęcka 23.10.2020 09:33
The Falconeer
761V

The Falconeer na rozgrywce z Xboksa Series X. Gra będzie działać w 120 fps

The Falconeer to jedna z produkcji oferujących rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę na Xboksie Series X i Xboksie Series S. Dzisiaj możemy sprawdzić gameplay z gry, która trafi między innymi na nową generację Microsoftu już w dniu premiery sprzętu.

10 listopada odbędzie się premiera The Falconeer na Xboksy Series X|S, Xboksa One oraz PC. Za tytuł odpowiada Tomas Sala, który zaprosi graczy do fantastycznej krainy Ursee, gdzie biedni i bogaci rywalizują o dostęp do cennych surowców.

Tytułowy bohater posiada podniebnego wierzchowca, na którym podczas rozgrywki będzie przemierzał kolejne obszary tajemniczej krainy. Nie obędzie się bez rozwiązywania problemów napotkanych frakcji uczestniczących w konflikcie, a najpewniej w głównym wątku doświadczymy również wyzwań związanych ze zmianą wydarzeń i zachęceniem wojowników do współpracy. Deweloper jednak nie narzuci nam jednej ścieżki rozgrywki, a będzie zachęcał do eksploracji rozległych terenów.

The Falconeer to jedna z gier, która na Xboksie Series X i Xboksie Series S zadziała w 120 klatkach na sekundę. Będziemy mieć do czynienia z dwoma trybami, gdyż na mocniejszym Xboksie możemy zdecydować się również na 4K+60 fps, natomiast na mniejszym sprzęcie Microsoftu kolejną opcją będzie 1800p+60 fps.

Sprawdźcie poniższy gameplay, który pokazuje jakość rozgrywki z Xboksa Series X:

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay The Falconeer Tomas Sala Wired Productions