Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.10.2020 09:29
MS flight Simulator
633V

Microsoft Flight Simulator. Reklama pokazuje najpiękniejsze miejsca Ameryki Północnej

Dzisiaj Asosbo i Microsoft zabierają nas na wycieczkę nad kolejny kontynent świata. Chodzi tym razem o Amerykę Północną i oczywiście środowisko Microsoft Flight Simulator.

Po cudownych europejskich pejzażach (wraz z widokami znad naszego kraju!) tym razem wydawca Microsoft Flight Simulator zabiera nas w podróż nad Amerykę Północną.

W najnowszej reklamie Microsoft Flight Simulator nie brakuje widoków znad największych miast kontynentu, ale też z największych atrakcji, jakie oferuje natura na obszarach zajmowanych przez Kanadę i USA (m.in. zobaczyć możemy Park Narodowy Yellowstone). Nie zabrakło też niesamowitych widoków znad Meksyku - przede wszystkim z przytłaczającej rozmiarami stolicy tego kraju, w której żyje prawie 9 mln ludzi.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Microsoft Flight Simulator jako pierwsza gra w serii odtwarza kształt całego świata na podstawie zdjęć satelitarnych (poprzednie wydania gry tworzyły proceduralnie powierzchnię ziemi tylko na bazie bardzo ogólnych informacji geograficznych). Cały czas czekamy na ujawnienie daty premiery rzeczonego symulatora na XOne.

Rzućcie przy okazji okiem na reklamę europejskich pejzaży w Microsoft Flight Simulator. W materiale nie zabrakło polskiego akcentu.

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios