Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.10.2020 10:00
Fallout 76
768V

Fallout 76 z darmowym weekendem i przecenami. Reklama zachęca do wypróbowania ulepszonej gry

Wiele osób narzeka na Fallout 76, ale nigdy w niego nie zagrało. Jeśli chcecie sami się przekonać, jaka jest ta sieciowa produkcja, możecie to zrobić za darmo w ciągu najbliższych dni.

Co powiecie na cały tydzień grania w Fallout 76 za darmo? Bethesda udostępnia swoją postapokaliptyczną produkcję gratis przez cały weekend.

Fallout 76 został już udostępniony za darmo i będzie można bawić się w jego środowisku gratisowo do 26 października. Bethesda zapewnia dostęp na PC, PS4 i XOne nie tylko do podstawowego wydania gry, ale też do wszystkich aktualizacji, które znacznie ulepszyły tytuł (dodając m.in. ludzkich NPC-ów) . Przede wszystkim do wielkiego darmowego rozszerzenia Wastelanders oraz One Wasteland.

Przy okazji Bethesda zapewnia tygodniowy dostęp do okrojonej wersji Fallout 1st za darmo - w ramach wypróbowania tego systemu subskrypcji. W ramach próbki Fallout 1st dostajemy namiot survivalowy i skrzynkę na surowce.

Jeśli spodoba się wam zabawa w Fallout 76, to możecie do 27 października skorzystać z promocji - gra została przeceniona o 60% i kosztuje obecnie w PS Store niecałe 68 zł.

Źródło: https://www.gamesradar.com/fallout-76-is-free-to-play-until-next-week-for-bombs-drop-day/

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios fallout 76