Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2020 14:05
Watch Dogs Legion uczeń zwiastun Ubisoftu kooperacja
727V

Watch Dogs Legion pokazuje rozgrywkę w kooperacji. Twórcy kontynuują naukę

W Londynie otrzymamy szansę współpracy ze znajomymi, by wspólnymi siłami mierzyć się z przeciwnikami i rozwiązywać misje. Ubisoft postanowił zaprezentować nowy zwiastun gry, który skupia się właśnie na współpracy.

W Watch Dogs Legion poznamy wielogodzinną historię, w której zadaniem śmiałków będzie wyciągnięcie ręki do Londyńczyków. Atak terrorystyczny wpłynął na Wielką Brytanie, ale to my mamy pomóc wszystkim mieszkańcom powrócić do normalności. Nie będzie to łatwe, ale zainteresowani skorzystają z pomocy 9 mln Brytyjczyków – w najnowszej grze Ubisoftu niemal każda osoba spotkana na ulicy może dołączyć do grupy hakerów, by następnie wspólnymi siłami uczestniczyć w kolejnych misjach.

Twórcy jednak chcą nas nauczyć odpowiedniego zachowania na serwerach i opublikowali drugą lekcję. Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na możliwości kooperacji i taka zabawa w Watch Dogs Legion może okazać się dla wielu ciekawą propozycją, ponieważ każdy gracz będzie korzystał z innej postaci, która posiada swoje unikalne możliwości, gadżety czy też bronie. Na filmie zobaczycie dwa podejścia do misji.

Nie możemy tutaj mówić o wielkiej rewolucji, ale nawet luźna eksploracja w Londynie może skłonić niektórych graczy do biegania po mieście ze znajomymi. Twórcy mają zapewnić szereg dodatkowych aktywności, które powinny zostać ciepło przyjęte przez zainteresowanych.

Sprawdźcie nasze wrażenia z Watch Dogs Legion.

Źródło: https://www.psu.com/news/watch-dogs-legion-co-op-is-the-focus-of-this-new-classroom-101-trailer/

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion