Iza Łęcka Iza Łęcka 22.10.2020 10:28
Watch Dogs Legion x Assassin's Creed The Ezio Collection
2174V

Watch Dogs Legion z nietypową akcją promocyjną. Ubisoft „hakuje” okładki gier

Ubisoft efektownie przypomina o zbliżającej się premierze Watch Dogs Legion. W sklepie Microsoftu podmienione zostały okładki wielu gier francuskiego wydawcy – teraz graczom prezentować się będzie charakterystyczna postać w masce świni.

Już w nocy na Twitterze pojawiały się doniesienia graczy, którzy zwracali uwagę na nowe okładki pozycji Ubisoftu. Na początku „problem” był widoczny w Assassin's Creed The Ezio Collection, ale jak się okazuje, z czasem hakerzy dorwali się do wszystkich produkcji francuskiego giganta branży gier.

Ta nietypowa, ale na pewno intrygująca akcja promocyjna Ubisoftu zdobywa coraz większą popularność i osiąga swój cel – gracze, poszukując starszych tytułów Ubisoftu, będą pamiętać o nadciągającej premierze Watch Dogs Legion. Trzecia przygoda hakerów zostanie udostępniona pod koniec przyszłego tygodnia.

Ubisoft podmienił okładki wszystkich największych serii: postać w charakterystycznej masce znajdziecie między innymi w The Division 2, Rainbow Six Siege, Far Cry New Dawn, czy też Assassin's Creed Odyssey.

Kampania promocyjna Watch Dogs Legion trwa w najlepsze i przybiera coraz rozmaitsze formy. Po kolejnych materiałach z gry oraz ciekawej lekcji, wydawca coraz intensywniej zachęca graczy do przygody w Londynie. Czekacie na nową grę z serii Watch Dogs?

Watch Dogs Legion okładki

Źródło: https://www.facebook.com/onlinecenter/posts/10158082872678823

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion