Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.10.2020 09:48
spider-man PS5
617V

Spider-Man: Miles Morales. Reżyser opowiada o ewolucji systemu walki i nowych zdolnościach

W ostatnich dniach deweloperzy Marvel's Spider-Man: Miles Morales prezentowali m.in. zdolności stealth pajęczego herosa. Tym razem autorzy omawiają temat rozwijania walki w grze zmierzającej na PS5 i PS4.

Game Informer otrzymał nowy, ekskluzywny materiał wideo, w którym jeden Cameron Christian, reżyser Marvel's Spider-Man: Miles Morales opowiada o ewolucji mechanizmu walki w grze.

Christian mówi, że w pierwszej grze na PS4 Insomniac skupiało się przede wszystkim na pojedynkach 1 vs 1. Tym razem, w Marvel's Spider-Man: Miles Morales bohater będzie mieć do dyspozycji znacznie więcej zdolności (głównie z kategorii  Venom), pozwalających na sprawne radzenie sobie z całymi grupami przeciwników (np. poprzez przygwożdżenie przeciwników do ziemi). Główny twórca Marvel's Spider-Man: Miles Morales wspomina też o nowych gadżetach i modyfikacjach kombinezonów bohatera. Jeden z tych "modów" pozwala na lepszą orientację stealth (wyraźnie zaznaczane linie obserwacji w interfejsie).

Niestety w materiale zabrakło świeżego gameplayu. Scenki z rozgrywki były już prezentowane wcześniej, kiedy Insomniac demonstrowało rozgrywkę stealth.

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment