Narco Tycoon powalczy z Drug Dealer Simulator. Kolejna polska gra o handlu narkotykami

News
706V
Narco Tycoon powalczy z Drug Dealer Simulator. Kolejna polska gra o handlu narkotykami
Bartosz Dawidowski | 21.10.2020, 09:14

Okazuje się, że handel narkotykami to temat, który fascynuje wielu graczy. Drug Dealer Simulator błyskawicznie zarobił ponad milion dolarów dla polskiej firmy Movie Games S.A. Powstaje już konkurent tej produkcji - również z naszego kraju.

Tym razem za temat produkcji i dystrybucji nielegalnych substancji odurzających wzięła się polska firma Ultimate Games SA, która aktualnie przygotowuje Narco Tycoon. 

Tytuł stanowi fuzję strategii i gry ekonomicznej. W Narco Tycoon zajmujemy się budowaniem całej infrastruktury leżącej u podstaw narkotykowego procederu. Zabawa nie kończy się na postawieniu "farm" i laboratoriów, ale kontynuowana jest gdy trzeba dystrybuować wyprodukowane środki czy bronić swojego przedsięwzięcia przed innymi kartelami.

Gracz musi zatrudniać odpowiednich pracowników w Narco Tycoon, budować łańcuch produkcyjny narkotyków, inwestować w nowe technologie, walczyć i negocjować z innymi przestępczymi organizacjami, przekupywać policję i wreszcie zatrudniać dealerów do dystrybucji owoców nielegalnego procederu.

Poniżej znajdziecie pierwszą zajawkę Narco Tycoon, które zmierza na Switch i PC. Niestety Ultimate Games SA nie podało jeszcze, kiedy tytuł pojawi się w sprzedaży.

W tym miejscu możecie poczytać więcej o ogromnym sukcesie Drug Dealer Simulatora.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1330400/Narco_Tycoon/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych