Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.10.2020 09:14
narco tycoon
721V

Narco Tycoon powalczy z Drug Dealer Simulator. Kolejna polska gra o handlu narkotykami

Okazuje się, że handel narkotykami to temat, który fascynuje wielu graczy. Drug Dealer Simulator błyskawicznie zarobił ponad milion dolarów dla polskiej firmy Movie Games S.A. Powstaje już konkurent tej produkcji - również z naszego kraju.

Tym razem za temat produkcji i dystrybucji nielegalnych substancji odurzających wzięła się polska firma Ultimate Games SA, która aktualnie przygotowuje Narco Tycoon. 

Tytuł stanowi fuzję strategii i gry ekonomicznej. W Narco Tycoon zajmujemy się budowaniem całej infrastruktury leżącej u podstaw narkotykowego procederu. Zabawa nie kończy się na postawieniu "farm" i laboratoriów, ale kontynuowana jest gdy trzeba dystrybuować wyprodukowane środki czy bronić swojego przedsięwzięcia przed innymi kartelami.

Gracz musi zatrudniać odpowiednich pracowników w Narco Tycoon, budować łańcuch produkcyjny narkotyków, inwestować w nowe technologie, walczyć i negocjować z innymi przestępczymi organizacjami, przekupywać policję i wreszcie zatrudniać dealerów do dystrybucji owoców nielegalnego procederu.

Poniżej znajdziecie pierwszą zajawkę Narco Tycoon, które zmierza na Switch i PC. Niestety Ultimate Games SA nie podało jeszcze, kiedy tytuł pojawi się w sprzedaży.

W tym miejscu możecie poczytać więcej o ogromnym sukcesie Drug Dealer Simulatora.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1330400/Narco_Tycoon/

Tagi: drug dealer simulator narco tycoon polska Steam