Microsoft zaprasza na premierowe wydarzenie? Gracze mają nadzieję, że jest to X020

Plotka
4359V
Microsoft zaprasza na premierowe wydarzenie? Gracze mają nadzieję, że jest to X020
Iza Łęcka | 21.10.2020, 07:00

Od kilku dni pojawiają się plotki, według których Microsoft jeszcze przed samą premierą Xboksów Series X|S zaprosi graczy na premierowe wydarzenie. Tymczasem jeden z oddziałów amerykańskiej korporacji wspomniał o konkretnej dacie.

Działania promocyjne Microsoftu i Sony są ograniczone przez wydarzenia na świecie. Korporacje nie mogą systematycznie spotykać się z fanami, więc Amerykanie oraz Japończycy muszą brać pod uwagę wyłącznie cyfrowe pokazy - chociażby zapowiedziany już FanFest.

Jak zatem hucznie celebrować premierę next-gena? Od kilku dni wśród społeczności Microsoftu pojawiają się plotki, zgodnie z którymi trwają przygotowania do pokazu rzekomo zaplanowanego przed samym debiutem Xboksów Series X|S. Nie wiemy, czy jest to prawda, choć oddział Xbox ANZ (Australia i Nowa Zelandia) opublikował poniższą wiadomość, w której wskazuje datę 9 listopada:

Pojawiły się również domniemania, według których będzie to X020, czyli coroczna, duża impreza Microsoftu, która zainicjuje debiuty next-genów. Nie możemy mieć pewności, czy przecieki będą zgodne z rzeczywistością. Pozostaje jedynie czekać na ogłoszenie głównego oddziału Xboksa – jeśli będzie to prawda, to Phil Spencer zaprosi całą społeczność graczy na konkretne wydarzenie.

Warto przypomnieć, że 15 października pojawiły się przecieki dotyczące X020, które miałoby odbyć się właśnie 9 listopada – trzeba zauważyć, że Ubisoft już przedstawił zwiastun Assassin's Creed Valhalla, który pojawił się na liście:

https://twitter.com/GameLeaksRumors/status/1316719633899098113

https://twitter.com/GameLeaksRumors/status/1316720241720856576

Źródło: Twitter: GameLeaksRumors, XboxANZ

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych