Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2020 16:35
DOOM The Ancient Gods Slayer w kasku
1274V

DOOM Eternal The Ancient Gods na przeładowanym akcją zwiastunie. Twórcy pokazują kilka efektownych scen

id Software zaprosiło graczy na kolejną przygodę Slayera. Łowca demonów jest gotowy na następne starcia i najlepszym tego dowodem jest premierowy zwiastun. Materiał pokazuje ekscytujące starcia i może zaciekawić graczy wyczekujących na rozbudowanie doświadczenia z Doom Eternal.

id Software postanowiło rozbudować Doom Eternal za pomocą dwóch fabularnych przygód. Pierwsza jest już dostępna i dzięki temu mamy okazję spojrzeć na premierowy zwiastun – jeśli jednak nie graliście w podstawkę, lepiej zostawcie sobie tę przyjemność na później.

W Doom Eternal The Ancient Gods wpadniemy do kolejnych lokacji i poznamy zupełnie nową przygodę. Nie wiemy jeszcze, jak długą opowieść przygotowali deweloperzy, ale sympatycy tego IP mogą zacierać łapy, ponieważ najnowszy materiał pokazuje znane atrakcje.

Będziemy walczyć z demonami, sięgniemy po potężne bronie, a nawet otrzymamy okazję, by wykorzystać swoje kocie ruchy i poskakać po kilku platformach. Możemy liczyć na sporo atrakcji, bo nawet pod względem fabularnym może się okazać, że DOOM Eternal zapewni odpowiednie atrakcje.

Warto wspomnieć, że DOOM Eternal jest dostępny w Xbox Game Pass. Należy dodać, że DLC jest samodzielne i do poznania The Ancient Gods nie jest potrzebna podstawka.

Źródło: https://wccftech.com/doom-eternal-the-ancient-gods-part-one-trailer/

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software