Iza Łęcka Iza Łęcka 19.10.2020 07:00
ps4 party
2017V

Sony reaguje na krytykę graczy. PS4 może otrzymać zmiany w systemie imprez

Najnowsza aktualizacja firmware PS4 wprowadziła znaczące zmiany w systemie imprez, które nie spodobały się wielu graczom. Sony potwierdziło, że zamierza przyjrzeć się opiniom społeczności, co miejmy nadzieję, doprowadzi do poprawienia istotnych mankamentów systemu PlayStation 4.

Najnowsza aktualizacja PS4 wprowadziła szereg nowości, ale także sporo problemów. Sony wciąż mierzy się z pewnymi niedogodnościami firmware, tymczasem dalej nie brakuje graczy, którzy mają wyraźne problemy z dostępem chociażby do listy znajomych.

Japończycy wprowadzili okazałe zmiany w systemie imprez. W Party nie możemy już stworzyć prywatnych sesji, co nie spodobało się wielu użytkownikom PS4 – według wielu opinii twórcy oprogramowania niepotrzebnie zmieniali funkcje, które najzwyczajniej dobrze działały. Część graczy krytykuje także odświeżenia w systemie wysyłania wiadomości.

Sony nie pozostaje jednak głuche na całe zamieszanie i reaguje, potwierdzając jedną z istotnych informacji – Japończycy przyglądają się naszym opiniom dotyczącym ostatnich zmian w imprezach na PS4. Gracze otrzymali podziękowania za zabranie głosu i w przyszłości możemy spodziewać się stosownego komentarza producenta. Sony najprawdopodobniej przeanalizuje wszelkie informacje zwrotne, odniesie się do nich i w przyszłości dokona zmian dotyczących Party w PlayStation 4.

Źródło: Twitter: PlayStation

Tagi: impreza party playstation playstation 4 ps4