Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.10.2020 18:00
Tales of Crestoria - anime Wake of Sin
996V

Tales of Crestoria. Specjalny film animowany wprowadza do świata gry

Bandai Namco odnosi całkiem spore sukcesy na poletku gier mobilnych, dlatego nikogo nie powinno dziwić to, że japońska korporacja zainwestowała trochę kasy w specjalny film animowany promujący Tales of Crestoria.

Marka Tales of ma bardzo długą już tradycję otrzymywania swoich animowanych adaptacji, które w bardzo zgrabny sposób przybliżają miłośnikom animacji magiczne światy wykreowane przez deweloperów growych oryginałów. Podobnej ekranizacji doczekało się również mobilne Tales of Crestoria - właśnie dziś na YouTubie zadebiutował specjalny film zatytułowany "The Wake of Sin", czyli "Przebudzenie grzechu".

O nadejściu tejże produkcji pisałem już pod koniec sierpnia, kiedy to wydawca udostępnił jej zwiastun, zapowiadając przy tym skromną premierę na żywo w Internecie. Ostatecznie całość pokazała się dosłownie parę godzin temu i raczej nie przypadnie do gustu fanom tradycyjnych animacji 2D. Twórcy postanowili nieco zaszaleć i cały materiał stworzyli w trójwymiarze, co zazwyczaj kończy się znacznie gorszym efektem końcowym aniżeli piękna i ręcznie rysowana kreska.

Całe "Przebudzenie grzechu" możecie obejrzeć już teraz na platformie YouTube z angielskimi napisami.

Źródło: https://www.dualshockers.com/tales-of-crestoria-full-the-wake-of-sin-animation-premieres-features-re-imagining-of-heroes-journey/

Tagi: anime Bandai Namco film animowany Tales of Crestoria