Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.10.2020 12:30
Scarlet Nexus okładki PS i Xbox
603V

Scarlet Nexus z bardzo klimatyczną okładką. Wspomniano o darmowej aktualizacji na PS5

W GameStopie zaktualizowano okładki dla nadchodzącej, ciekawej gry od Bandai Namco. Projekt ma zadebiutować również na nowe generacje i wiele wskazuje na to, że dostaniemy możliwość darmowej przesiadki z bieżącej. 

Scarlet Nexus to jedna z pierwszych gier spod bandery Bandai Namco, jakie pojawią się na przyszłej generacji konsol. Projekt ma zadebiutować już w nadchodzącym roku i rozkochać w sobie głównie fanów japońskich animacji - stylistyka jasno wskazuje, do kogo kierowany będzie tytuł. Nie oznacza to bynajmniej, że inni się wyłącznie odbiją. Pozycja wygląda naprawdę ładnie, więc sądzę, że warto będzie dać szansę. 

Wszyscy zainteresowani powinni natomiast rzucić okiem na okładki, jakie pojawiły się w GameSpocie. Te prezentują się naprawdę bardzo schludnie i zachęcają, aby po prostu sięgnąć po ów tytuł leżący na półce w sklepie i sprawdzić, o co właściwie chodzi. Projekt może szczególnie spodobać się przyszłym posiadaczom PlayStation 5, albowiem świetnie komponuje się z białą kolorystyką górnego paska.

I choć wciąż nie dostaliśmy dokładnej daty premiery, to pojawiła się informacja, że będziemy mieli do czynienia z darmową aktualizacją gry z wersji PlayStation 4 na PlayStation 5 (zarówno w przypadku kopii fizycznych i cyfrowych)! Jest to świetna wiadomość dla wszystkich, którzy będą chcieli zaliczyć przesiadkę na next-geny dopiero po czasie! 

Scarlet Nexus - okładka PS5Scarlet Nexus - okładka PS4Scarlet Nexus - okładka Xbox

Źródło: https://twitter.com/gematsucom

Tagi: Bandai Namco Scarlet Nexus