Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.10.2020 12:28
XIII Remake - bronie
932V

XIII Remake. Nowy zwiastun prezentuje bronie nadchodzącej przygody

Oryginalna XIII była jedną z najciekawszych i najbardziej unikatowych gier pierwszej dekady XXI wieku, dzięki czemu znacząco przyczyniła się do spopularyzowania cel-shadingu w czasach PlayStation 2. Nadchodzący remake przywróci nam stare wspomnienia.

Zaplanowany na 10 listopada remake kultowego klasyka zapowiada się naprawdę świetnie i być może przywróci blask nieco leciwej już przygodzie. Oczywiście aby móc uporać się z hordami ścigających nas przeciwników, będziemy potrzebowali potężny arsenał śmiercionośnej broni oraz iście szpiegowskich gadżetów. 

Przygotowywane przez ekipę PlayMagic odświeżenie produkcji odda w nasze ręce doskonale znany nam z oryginału zestaw zabawek, lecz ich działanie będzie oczywiście dopieszczone bardziej widowiskowymi efektami specjalnymi. Tradycyjnie zapolujemy na wrogów z nożem do rzucania, czy też pistoletem z tłumikiem, a gdy w danej sytuacji zacznie się robić zbyt gorąco, jeszcze większy chaos zasiejemy Magnum 44, M16, bazooką, kałachem i innymi bajerami.

Poniższy zwiastun nowej XIII prezentuje cały oręż, jakim będziemy pokazywać skorumpowanym bandziorom gdzie jest ich miejsce. Przypominamy, że dzieło Microids zadebiutuje na PS4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch - choć ta ostatnia wersja może zostać nieco opóźniona.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/10/xiii-remake-weapons-trailer-switch-version-possibly-delayed

Tagi: Microids PlayMagic XIII (2020)