SKLEP
Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 18.04.2012 10:34
FFXIII-2: Epizod Snowa jako DLC
547V

FFXIII-2: Epizod Snowa jako DLC

Square Enix zapowiada w najnowszym Famitsu jeszcze jedno DLC dla Final Fantasy XIII-2, które -- prawdopodobnie -- zwieńczy korowód dodatków z bossami do koloseum. Uwaga: w rozwinięciu znajdziecie pewne spoilery z głównego wątku gry.

xxxxx

Dodatek ze Snowem w roli głównej to w sumie niespodzianka, gdyż według wypowiedzi twórców opublikowanych w wydanej na początku roku Ultimanii (seria oficjalnych poradników do gier SE) jego perypetie miały zostać przedstawione ze sprawą opowiadania. Będzie to jednak dlc i na ten pomysł wpadła żeńska część zespołu developerskiego.

 

Oczekiwać możemy poruszenia następujących wątków: relacji Snowa z Serą, rozwiązania tajemnicy skąd wziął się znak l'Cie tego pierwszego i dogłębniejszego wyjaśnienia czym jest koloseum. Przeszkodą na naszej drodze będzie Valfodr, z którym zmierzymy się kilkukrotnie (za każdym razem jego level będzie wyższy). Pomysł jaki za nim stał to "stworzyć najpotężniejszego przeciwnika w całej grze". On sam jest sędzia, który wydaje wyroki na grzeszników w zastępstwie bogini Etro, cechuje go duża siła fizyczna oraz umiejętność posługiwania się potężną magią i summonami. Wygląda tak:

 

 

Epizod Snowa wydany zostanie 15 maja, Famitsu nie podało jednak jeszcze jego ceny. I Snow, i Valfodr dostępni będą również do skaptowania.

Tagi: final fantasy 13-2 playstation 3 Square Enix xbox 360