Iza Łęcka Iza Łęcka 16.10.2020 07:38
God of War PS5
3523V

PS5 Game Boost w kolejnych ekskluzywnych grach? Sony aktualizuje produkcje przed premierą PS5

Znamy już konkretne informacje dotyczące wstecznej kompatybilności PS5, tymczasem Sony nie podało jeszcze listy gier, które otrzymają Game Boost. W ostatnich dniach jednak kilka produkcji Sony otrzymało aktualizacje, które gracze łączą właśnie z nadejściem PlayStation 5.

PS5 otrzyma wsparcie gier z PS4, choć Sony nie zdecydowało się na tak rozbudowane opcje jak Microsoft. Ulepszanie gier odbędzie się przy pomocy funkcji Game Boost, dzięki której chociażby Ghost of Tsushima zadziała w 60 klatkach na sekundę.

Gracze jednak zastanawiają się, jakie jeszcze produkcje skorzystają z mocy PlayStation 5? Sony jeszcze stroni od podania szczegółów, ale bez większych zapowiedzi ulepsza kolejne tytuły z PlayStation 4. W ostatnich dniach aktualizacje otrzymały:

  • PSVR Worlds
  • Astro Bot: Rescue Mission
  • Everybody's Golf VR
  • Spider-Man
  • God of War
  • God of War 3: Remastered

Jak widzimy są to starsze gry, które zazwyczaj po tak długim czasie od premiery nie otrzymują już łatek. Obecnie jednak Japończycy publikują aktualizacje, w których wspomina się o usunięciu bugów i poprawkach, choć nie zostają wskazane konkrety, co tak naprawdę zmieniono.

Zestawienie gier jest co najmniej intrygujące, a uwagę zwraca odświeżenie między innymi dwóch części God of War. Czyżby Kratos miał powrócić w glorii, chwale i stabilnych 60 klatkach na sekundę z kilkoma efektami?

Źródło: https://www.resetera.com/threads/sonys-been-randomly-releasing-patches-for-god-of-war-astro-bot-spider-man-and-more-games-could-this-mean-enhancements-or-support-for-ps5-features.307222/

Tagi: Game Boost playstation 4 PlayStation 5 PS4 PS5