Iza Łęcka Iza Łęcka 12.10.2020 12:33
Worms Rumble
725V

Worms Rumble wypróbujemy przed premierą. Gra zadebiutuje w grudniu

Jeszcze w 2020 roku odbędzie się otwarta beta Worms Rumble, a następnie gra zadebiutuje na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC. Twórcy przygotowują graczy do wielkie bitew w czasie rzeczywistym, a najnowszy zwiastun zapowiada wszelkie atrakcje.

Zapowiedź Worms Rumble wywołała spore poruszenie wśród wiernych fanów IP, gdyż deweloperzy z Team17 zaoferują pełne odświeżenie gry. W nowej wersji tytuł pozbawiony został starć w turach, a każda bitwa odbywa się w czasie rzeczywistym. Wśród fanów nie brakowało negatywnych opinii, tymczasem ekipa twórców jest przekonana, że znają sposób, by przekonać do swojej produkcji szerokie grono odbiorców.

W dniach od 6 do 8 listopada odbędzie się otwarta beta Worms Rumble na PlayStation 4, w której udział wziąć mogą wszyscy subskrybenci PlayStation Plus. W trakcie zabawy sprawdzimy 3 tryby (ze specjalną wersją Battle Royale), jedną mapę, lokację treningową, pełny zestaw broni oraz dwa nowe narzędzia – Jetpack i Grapple Gun.

Będzie to ostatnia i jedyna opcja, by przetestować Worms Rumble przed premierą, która odbędzie się 1 grudnia. W tym dniu z tytułem zapoznamy się na trzech platformach, a deweloperzy zaoferują cross-play. Jak zostało to dobitnie podkreślone – po raz pierwszy doświadczymy Wormsów w 4K.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/10/08/worms-rumble-rolls-to-ps5-ps4-december-1-open-beta-runs-november-6-8/

Tagi: beta data premiery Team17 Worms Rumble