Roger Żochowski Roger Żochowski 22.06.2010 10:18
Resident Evil na 3DS robi wrażenie!
1515V

Resident Evil na 3DS robi wrażenie!

Tegoroczne targi E3 pokazały, że Nintendo potrafi zadbać o odpowiedni line-up „dorosłych” tytułów na swoją nową, przenośną konsolę. Teraz Capcom zaprezentował pierwszy zwiastun  Resident Evil Revelations i trzeba przyznać, że prezentuje się on rewelacyjnie.xxxxx

 

Jak możemy zobaczyć na zwiastunie, głównymi bohaterami będą Chris Redfield oraz Jill Valentine, choć wciąż nie wiadomo czy gra będzie fabularnie powiązaną z którąś z odsłon na duże konsole. Jeśli tak, to najprawdopodobniej będzie to piąta część serii, bowiem patrząc na styl i projekty postaci (a zwłaszcza Chrisa), z miejsca nasuwają się takie skojarzenia.

 

Najciekawsze jest jednak to, że Capcom poinformował, iż zaprezentowany na zwiastunie film został zrobiony w całości na silniku gry! Oznaczałoby to, że 3DS oprawą przewyższy nawet Nintendo Wii. Wszystko wskazuje na to, że Ninny chce odzyskać stracone zaufanie wśród bardziej wymagających graczy. I takie tytuły jak Resident Evil Revelations są idealnym narzędziem do realizacji tego celu. Teraz czekamy na pierwszy gameplay.

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]
 

Tagi: Capcom Resident Evil: Revelations