Pikmin 3 Deluxe otrzymało demo. Sprawdźcie porównanie grafiki i zobaczcie udostępnioną za darmo animację

News
707V
Pikmin 3 Deluxe otrzymało demo. Sprawdźcie porównanie grafiki i zobaczcie udostępnioną za darmo animację
Iza Łęcka | 08.10.2020, 11:22

Pikmin 3 Deluxe trafi na rynek pod koniec miesiąca, ale tym razem Nintendo zdecydowało się zachęcić do gry poprzez demo. Udostępniono również wcześniej płatną animację – teraz każdy może zapoznać się z wprowadzeniem do przygody Pikminów.

Pikmin 3 Deluxe został zapowiedziany w sierpniu, natomiast wczoraj odbyła się duża prezentacja gry, podczas której potwierdzono przygotowanie wielu nowych elementów i rozbudowanie przygody o kooperację oraz nowe misje.

Nintendo pragnie zachęcić do tytułu jak najszersze grono graczy, dlatego też udostępnione zostało demo Pikmin 3 Deluxe, które otrzyma możliwość przeniesienia progresji do pełnej wersji gry. Właściciele Nintendo Switchów mogą odkryć kilka nowości stworzonych właśnie dla edycji na nową platformę Nintendo.

To jednak nie koniec. Gracze mogą za darmo zapoznać się z trzema krótkometrażowymi animacjami wprowadzającymi w świat gry, które pierwotnie zadebiutowały na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tokio, a później były sprzedawane w pakiecie za 5 dolarów. Obecnie produkcje zostały udostępnione w serwisie YouTube.

W Sieci pojawiają się także pierwsze porównania prezentujące różnice w oprawie. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że w przypadku Pikmin 3 Deluxe nie zauważymy zbyt dużego podkręcenia grafiki – najpewniej dlatego Nintendo dorzuca do pozycji sporo dodatków, by zainteresować również graczy, którzy już znają tę historię.

Sprawdźcie wspomniane animacje:

Tak prezentuje się porównanie:

Źródło: Twitter: NintendoAmerica YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych