Iza Łęcka Iza Łęcka 08.10.2020 09:38
Watch Dogs Legion
871V

Watch Dogs Legion posiada mikrotransakcje. Gracze kupią nawet specjalnych Operatorów

Już pod koniec miesiąca hakerzy wkroczą do Londynu, by pomóc mieszkańcom stolicy Wielkiej Brytanii w walce o wolność. Możemy potwierdzić, że Watch Dogs Legion otrzyma mikrotransakcje, a za prawdziwe pieniądze kupimy sporo elementów.

Watch Dogs Legion to zdecydowanie jedna z najciekawszych propozycji października. W ostatnich dniach mogliście poznać nasze wrażenia z produkcji, a także przedstawionych zostało wiele materiałów. Obecnie otrzymaliśmy kolejną dawkę informacji, która mogą okazać się istotne dla graczy pragnących ponownie dołączyć do ekipy hakerów.

Ubisoft potwierdził umieszczenie w grze mikrotransakcji – za 1 dolar zakupić można 100 WD Credits, które przeznaczymy na elementy do personalizacji, pakiety ETO (waluta w grze), a także nabędziemy mapę ze znajdźkami czy zgarniemy do swojego zespołu specjalnych Operatorów. Postacie są tak naprawdę Londyńczykami, którzy charakteryzują się „wyjątkowymi osobowościami, strojami, maskami i kosmetyką”.

Twórcy podkreślają, że owe bronie, umiejętności czy cechy postaci znaleźć będzie można także u innych bohaterów spotkanych na angielskich ulicach. Dołączymy ich do naszej ekipy bez wydawania pieniędzy, jednak rzucając groszem w Ubisoft odblokujemy postacie znacznie szybciej, co na pewno wpłynie na czas ukończenia gry i ułatwi wykonanie wielu zadań.

Jak ostatnio wspomnieliśmy, w Watch Dogs Legion otrzymamy szereg elementów za darmo, ale produkcja doczeka się także Przepustki Sezonowej.

Źródło: https://gamingbolt.com/watch-dogs-legion-microtransactions-include-cosmetics-operatives-currency-packs

Tagi: mikrotransakcje Ubisoft Watch Dogs Legion