Iza Łęcka Iza Łęcka 07.10.2020 07:00
Cyberpunk 2077 V i Johnny Silverhand
3948V

Cyberpunk 2077: „To dzieje się naprawdę”. Twórcy potwierdzają brak opóźnień i dziękują za wsparcie

CD Projekt RED przeszedł bardzo długą drogę, lecz możemy mieć już pewność, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje w terminie. Deweloperzy opublikowali szczerą wiadomość, która potwierdza, jak wielkim wydarzeniem dla nich będzie premiera gry.

W październiku 2012 roku CD Projekt RED potwierdził pracę nad drugim uniwersum. Polskie studio otrzymało możliwość rozwijania świata Mike'a Pondsmitha, choć produkcja musiała zaczekać na swoją kolej. Od kilku lat trwa przygotowywanie projektu i budowanie Night City, tymczasem Cyberpunk 2077 zmierza na rynek, a premiera nie zostanie już przełożona.

Na oficjalnym Twitterze gry zawitała znacząca wiadomość – pracownicy potwierdzają, że debiut tytułu jest niezagrożony i dziękują wszystkim sympatykom za wsparcie oraz ciepłe słowa:

Już w poniedziałek zostało potwierdzone zakończenie głównych prac nad grą, obecnie więc CD Projekt RED opracowuje pierwszą łatkę, która będzie dostępna jeszcze przed debiutem – dzięki temu produkcja zostanie pozbawiona znalezionych na ostatniej prostej błędów.

Twórcy Cyberpunka 2077 mierzą się z wymagającym, emocjonującym okresem, okupionym nadgodzinami pracy, ale „to się dzieje naprawdę”. W listopadzie zatopimy się w jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów generacji i wyruszymy do Night City.

Źródło: Twitter: Cyberpunk2077

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077