Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.10.2020 13:12
Raji
777V

Raji: An Ancient Epic gotowy do premiery na PS4, XOne i PC. Zobaczcie śliczny zwiastun fabularny

Zostały już tylko ostatnie dni do premiery Raji: An Ancient Epic na PS4, XOne i PC. Doczekaliśmy się dzisiaj nowego trailera tej bardzo gustownie prezentującej się produkcji.

Po wydaniu Raji: An Ancient Epic na Switch, deweloperzy obwieścili, że zakończyli już pracę nad przygotowaniem edycji gry na PS4, XOne i PC. Rzeczona produkcja trafi na wymienione platformy dokładnie 15 października.

Niektóre redakcje zachwyciły się Raji na Switch, które zostały na konsoli Nintendo wydane już 18 sierpnia 2020 roku. Przykładowo Pure Nintendo wystawiło grze 9/10, a GameSpace 8,5/10. Niestety pojawiło się też kilka wyraźnie negatywnych ocen. Przykładowo na 4,5/10 zdecydowały się serwisy CGMagazine i Gaming Trend. Głównym zarzutem wobec wydania na Switch był kiepski framerate i ogólne problemy z wydajnością. Możliwe więc, że deweloperzy poprawią ten mankament przy wydaniu gry na PS4, XOne i PC.

Raji: An Ancient Epic zgarnęło w wydaniu na Switch oceny na średnim poziomie 6,9/10. Po więcej informacji o grze odsyłam was do poprzedniego newsa.

Tagi: Nodding Heads Games Raji: An Ancient Epic Super.com