Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2020 17:23
Pikuniku
569V

Pikuniku dostępne za darmo. Epic Games ujawniło kolejne gry przygotowane do promocji

Epic Games zaprasza graczy na pobieranie Pikuniku. Gra została właśnie udostępniona za darmo, a jednocześnie poznaliśmy dwie kolejne produkcje, które już wkrótce zostaną udostępnione fanom rozgrywki na PC. Poznajcie szczegóły.

Epic Games kontynuuje swoją wielką promocję zapoczątkowaną w ubiegłym roku. Na serwerach Epic Games Store pojawiają się kolejne gry, które możemy pobierać za darmo. O godzinie 17:00 do oferty dodano Pikuniku – tytuł zadebiutował na komputerach osobistych w styczniu 2019 roku i jest aktualnie dostępny na Steam za 62,08 zł.

Pikuniku – odbierz grę za darmo

Pikuniku to gra logiczna połączona z przygodówką, w której gracze trafiają do uroczego i przyjemnego świata. W trakcie rozgrywki zainteresowani muszą pomagać osobliwym postaciom, ale jest to w zasadzie wstęp do głęboko zakamuflowanego spisku, który ma rozpocząć wielką rewolucję w tym rzekomo dystopijnym świecie. Pikuniku w wersji na PC zebrał oceny na poziomie 74%.

Gra będzie dostępna za darmo do 8 października i następnie otrzymamy do pobrania Abzu oraz Rising Storm 2: Vietnam. To dwie ciekawe gry, które na pewno zainteresują część graczy.

Sprawdźcie także inne promocje – aktualnie możecie pobrać trzy pozycje z serii Yakuza na Xboksa One za darmo (weekendowe granie), a na PlayStation Store wylądowała oferta „Gry Generacji”.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: Devolver Digital Pikuniku Sectordub