Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2020 21:50
Prince of Persia: The Sands of Time Remake
2319V

Prince of Persia: The Sands of Time Remake zadebiutuje w dobrej cenie. Gra trafiła na PSN

Sklep Sony zdradza cenę Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Ubisoft wciąż pracuje nad upiększeniem gry, ale odświeżona przygoda nie zadebiutuje w klasycznym 249 zł. Francuska korporacja nie będzie męczyć naszych portfeli.

Zapowiedź Prince of Persia: The Sands of Time Remake nie porwała tłumów, ponieważ Ubisoft zaprezentował grę niedopracowanym zwiastunem. Twórcy jednak obiecali poprawę jakości grafiki, ponieważ produkcja wciąż powstaje i w ostateczności całość ma prezentować się znacznie lepiej. Pierwszy trailer powstał na starszej wersji pozycji.

Produkcja wylądowała już na PlayStation Store i możemy potwierdzić pozytywną wiadomość – Prince of Persia: The Sands of Time Remake zostało wycenione na 160 zł. Dla niektórych i tak będzie to za dużo za zaprezentowane odświeżenie, ale przynajmniej nie jest to 249 zł. Trudno jednak powiedzieć, czy możemy w tym wypadku liczyć na rozbudowę historii, bo jak wiadomo oryginał możemy ukończyć w 9 godzin.

Ubisoft powinien ponownie pokazać grę na kolejnym Ubisoft Forward i tym razem korporacja zapewne przedstawi aktualną wersję rozgrywki. Obecnie nie dowiedzieliśmy się, czy deweloperzy zamierzają na dłużej powrócić do tego IP.

Kupicie Prince of Persia: The Sands of Time Remake za 160 zł?

Prince of Persia The Sands of Time Remake cena

Źródło: https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0001-CUSA18532_00-POPSOTREMAKE2020

Tagi: Prince of Persia: The Sands of Time Remake Ubisoft Ubisoft Pune