Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.10.2020 07:29
ps4 nowości
1712V

Gorące nowości na PS4. Sony reklamuje świeże gry i promocję na PS Store

Sony postanowiło przypomnieć graczom o najgorętszych nowościach wydawniczych z tego tygodnia. Sprawdźmy co ciekawego wpadnie na PS4 w najbliższych dniach.

Na kanale youtubowym PlayStation Access pojawiło się podsumowanie atrakcji wydawniczych z najbliższych dni. Pierwszym tytułem, który promuje brytyjski oddział Sony jest Crash Bandicoot 4, czyli najnowsza odsłona przygód pociesznego jamraja - wydawana oczywiście przez Activision. Do premiery dojdzie 2 października (również na Xbox One).

Druga gorąca nowość to Genshin Impact, czyli RPG Akcji free-to-play, który mocno przypomina pod względem estetyki The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Gra jest już dostępna dla wszystkich posiadaczy PS4 (oraz dla graczy PC i osób preferujących zabawę na smartfonach).

Kolejne nowości z tego tygodnia na PS4 to Star Wars: Squadron, które pojawi się na rynku już w piątek. Tytuł imponuje oprawą graficzną a EA zapowiada mocną kampanię fabularną a przy tym tryb multiplayer. Do premiery dojdzie 2 października. Sony reklamuje też Until You Fall, które jest ciekawe o tyle, że walki odbywają się tutaj w perspektywie FPP (z wykorzystaniem broni białej). Z kolei posiadacze VR mogą zagrać w The Walking Dead Onslaught (doszło już do premiery).

Last but not least - Sony przypomina o aktualnej promocji "Big in Japan", funkcjonującej na PS Store. Szczegóły na temat gier w tej wyprzedaży znajdziecie tutaj.

Źródło: PlayStation Access

Tagi: lista nowośc ps4 sony