Iza Łęcka Iza Łęcka 30.09.2020 08:48
Godfall PS5
1391V

Godfall na widowiskowym zwiastunie. Mocne CGI pokazuje nową grę na PS5 i PC

Counterplay Games zaprezentowało dynamiczny zwiastun Godfall, który pokazuje wielką wojnę oraz jej konsekwencje. Choć jest to wyłącznie CGI, materiał wzbudza silne emocje i pewnie skłoni niektórych graczy do zainteresowania się produkcją.

Czy to najwyższy czas na promocję gier zmierzających na PlayStation 5? Wczoraj Sony zaprezentowało informacje dotyczące rozgrywki z Destruction AllStars oraz pokazało gameplay z Sackboy: Wielka Przygoda, tymczasem twórcy Godfall opublikowali zdecydowanie najbardziej efektowny materiał prezentujący nowe IP.

Counterplay Games tym razem postawiło na CGI, jednak materiał jest na tyle efektowny, że może skłonić niektórych graczy do sięgnięcia po produkcję. Dotychczas mogliśmy spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki, ale wciąż brakowało właśnie takiej formy zachęty.

Twórcy Godfall dotychczas nie prezentowali bardziej rozbudowanych szczegółów dotyczących fabuły, choć opublikowane intro pozwala przypuszczać, że gracze zostaną wrzuceni w sam środek dużego konfliktu. Tylko umiejętności i potężne pancerze będą mogły wpłynąć na okiełznanie panującego chaosu i pomoc jednej z frakcji.

Lubicie oglądać podobne CGI? Takie materiały nie prezentują jakości gry, ale ja lubię od czasu do czasu spojrzeć na tak malownicze materiały, które przyciągają moją uwagę i zwiększają zainteresowanie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall