Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2020 17:31
PS Plus Sony PlayStation 4
19103V

PS Plus na październik zaprezentowane. Sony ujawniło 2 ciekawe gry

PS Plus na październik zostało właśnie zaprezentowane. Gracze ponownie otrzymają dwie produkcje, które będą mogli włączyć na PlayStation 4. Gry zostaną udostępnione na początku przyszłego tygodnia. Poznajcie wszystkie szczegóły i przygotujcie się na rozgrywkę.

PS Plus - październik

  • Need for Speed: Payback
    - Rok premiery: 2017
    - Średnia ocen: 61%
  • Vampyr
    - Rok premiery: 2018
    - Średnia ocen: 70%

Gry z PS Plus zostaną zaoferowane graczom w przyszły wtorek, więc już teraz możecie szykować się na nowe produkcje. Zestawienie jest tym razem interesujące, ponieważ Need for Speed: Payback w okolicy premiery zostało mocno skrytykowane za męczące mikrotransakcje, ale deweloperzy wyeliminowali ten problem i od pewnego czasu produkcja oferuje znacznie przyjemniejszy gameplay.

Vampyr nie był najmocniejszą propozycją 2018 roku, ale jest to jedna z propozycji, w którą naprawdę warto zagrać. Dontnod Entertainment zaproponowało niezłą opowieść, która w dodatku jest przedstawiona z bardzo interesującej perspektywy – w końcu wcielamy się w młodego wampira, który jeszcze do niedawna walczył o ludzkie życia i cały czas mierzy się z dużymi wyrzutami sumienia.

W tym wypadku nie możemy mówić o najmocniejszych grach z oferty PS Plus w 2020 roku, ale właśnie takie tytuły łatwo docenić – znam wielu graczy, którzy chętnie zapoznają się z Vampyrem, ponieważ ominęli pozycję na premierę i później nie było okazji, by zapoznać się z tą opowieścią.

Sprawdźcie również ofertę PS Plus Collection oraz poznajcie szczegóły Games with Gold.

Źródło: Twitter: PlayStationEU + YouTube.com

Tagi: playstation 4 playstation plus ps plus ps4 sony