Iza Łęcka Iza Łęcka 29.09.2020 09:40
Dream realistyczna kobieta
2292V

Dreams prezentuje niesamowicie odwzorowany las. Gra z PS4 nie przestaje olśniewać

Media Molecule zapewniło rozbudowane narzędzie, które gracze mogą wykorzystać w najbardziej wymyślny sposób –najlepszym dowodem tych słów jest najnowszy projekt Bad Robo. Twórca przedstawia bambusowy gaj, którego prezentacja może budzić podziw. Zobaczcie materiał.

Gra Media Molecule zadebiutowała wyłącznie na PlayStation 4, ale możemy przypuszczać, że to jedna z produkcji, która wkrótce zadebiutuje na PlayStation 5 i PC. Deweloperzy przygotowali ogromny edytor, który pokazuje siłę na wielu materiałach.

Bad Robo opublikował „Arashiyama Bamboo Grove made in Dreams PS4”, na którym na początku możemy przyjrzeć się twarzy kobiety, by w następnym kroku rozpocząć przechadzkę po bambusowym zagajniku. Trzeba przyznać, że produkcja Media Molecule pozwala stworzyć niezwykle realistyczne lokacje, których nie powstydziłyby się duże gry AA+ lub nawet AAA.

Jeszcze przed premierą deweloperzy wspominali o tworzeniu produkcji w Dreams i sprzedawaniu ich poprzez PlayStation Store – już nie pierwszy raz jesteśmy zaskakiwani projektem, który dobitnie pokazuje, że Media Molecule oddało w ręce graczy narzędzie do kreacji najróżniejszych światów, dla których jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Nowa generacja oraz PC mogą poprawić doświadczenie twórców i zapewnić im jeszcze większe możliwości projektowania "snów".

Zobaczcie również gry polecane przez Sony, które zostały stworzone w Dreams oraz sprawdźcie materiał promujący tytuł – pracownicy Naughty Dog, Santa Monica i Insomniac Games zachęcają do edytora.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/dreams-on-ps4-keeps-being-mind-blowing-just-look-at-this.297020/

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment