Iza Łęcka Iza Łęcka 28.09.2020 08:12
The Last of Us łapy
2848V

The Last of Us otrzymało serię nowych gifów. Gracze są zachwyceni pomysłami Naughty Dog

The Last of Us Day nie przyniosło nam wielu oczekiwanych ogłoszeń, ale Naughty Dog opublikowało kilka nowych gifów. Pomysłowe projekty są coraz śmielej wykorzystywane przez graczy w mediach społecznościowych.

W trakcie The Last of Us Day nie otrzymaliśmy zapowiedzi Frakcji, ani nie zobaczyliśmy pierwszego materiału z The Last of Us 2 na PlayStation 5, ale Naughty Dog na pewno coś szykuje. Najwięcej szczegółów otrzymaliśmy w przypadku The Last of Us Board Game, choć deweloperzy przygotowali nieco więcej atrakcji.

Na blogu PlayStation pojawił się odnośnik do nowych gifów przygotowanych przez Naughty Dog. Znajdziemy tutaj między innymi zadowoloną Ellie, szczęśliwego Joela, smutną bohaterkę The Last of Us 2 czy też uścisk dłoni. Twórcy w zasadzie wykorzystali znane memy i dopasowali je do bohaterów swojej produkcji, ale trzeba przyznać, że niektóre pomysły prezentują się bardzo dobrze.

Wszystkie gify znajdziecie na oficjalnym profilu Naughty Dog na giphy, a poniżej zobaczycie komplikacje wszystkich stworzonych materiałów – zwróćcie jedynie uwagę, że film zawiera także starsze materiały przygotowane między innymi po premierze The Last of Us 2. Jestem przekonana, że niektóre będą chętnie wykorzystywane przez naszą społeczność.

The Last of Us - wściekła Ellie

The Last of Us - uścisk dłoni

The Last of Us Ellie w deszczu

The Last of Us - zniesmaczona Ellie

The Last of Us zadowolona Ellie

The last of Us - scena WTF

The Last of Us Joel zadowolony

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/the_last_of_us_day_marked_with_a_clutch_of_gifs

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II