Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.09.2020 13:14
Cyberpunk 2077
6843V

Cyberpunk 2077 na kolejnym porównaniu. Upgrade graficzny widoczny gołym okiem [AKTUALIZACJA]

Jak wyglądał Cyberpunk 2077 w 2018 roku, a jak prezentuje się teraz? Sprawdźcie porównawcze zdjęcie w rozwinięciu wiadomości.

W sieci pojawiły się kolejne materiały z TGS:


Już tydzień temu informowaliśmy Was, że Cyberpunk 2077 zaliczył spory upgrade graficzny na przestrzeni ostatnich dwóch lat pracy polskich deweloperów. Najnowszy pokaz z okazji trwającej imprezy - Tokyo Games Show - tylko potwierdza doniesienia o jeszcze lepszej oprawie graficznej.

Z okazji cyfrowej, japońskiej imprezy, CD Projekt RED przygotowało materiały, których zadaniem jest zainteresowanie swoim produktem japońskich graczy. Są to przede wszystkim urywki, które już wcześniej widzieliśmy - począwszy od pierwszego gameplayu, a skończywszy na prezentacji gangów, które miało miejsce podczas ostatniego Night City Wire. Jak sami za moment zauważycie, twórcy tytułu nagrali wyżej wymienione fragmenty od nowa, co nawet potwierdza zniknięcie paska informującego, że najważniejsze prace nad grą wciąż trwają ("Work in progress"). 

Obecna wersja Cyberpunku 2077 oferuje znacznie wyższą jakość tekstur, czy również więcej cieni, dzięki którym pozycja wygląda jeszcze bardziej realistycznie. Zmian doczekał się także sam interfejs - dodano mini-mapę pokazująca protagonistę, V, a także sojuszników (oznaczonych na zielono) z zespołu medycznego Trauma Team. Warto rzucić okiem również na zwiększoną ilość detali samych bloków mieszkalnych po lewej stronie i ozdabiających ich bannerów. Musicie przyznać, że gra z każdym pokazem prezentuje się coraz piękniej. 

Przy okazji, sprawdźcie wymagania sprzętowe wersji na PC.

Źródło: Facebook: Cyberpunk 2077 Poland/ Krzysztof K.

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077