Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2020 14:11
PlayStation Girl PS5 Preorder
3068V

PlayStation Girl prezentuje PS5 Preorder i PS5 vs. XSX. Zabawne materiały komentują sytuacje z branży

W ostatnich dniach nasza branża żyła zamówieniami przedpremierowymi na PlayStation 5 i Xboksa Series X oraz przejęciem Bethesdy przez Microsoft. Komediowy kanał Reckless postanowił przedstawić obie sytuację i za pomocą PlayStation Girl dobitnie pokazuje sceny, które wydarzyły się w wielu domach.

Jeśli w ostatnich dniach zamawialiście PlayStation 5, Xboksa Series X, interesowaliście się przejęciem Bethesdy przez Microsoft lub zastanawialiście się nad wyborem next-gena, to poniższe materiały na pewno przypadną Wam do gustu.

Jakie są atuty PlayStation 5? Przedstawia je PlayStation Girl, ale w pewny momencie do głosu dochodzi jeszcze PlayStation 4. Może i w Polsce nie każdy musiał tak walczyć o konsolę, ale w Stanach Zjednoczonych wyglądało to właśnie w taki sposób – sprzęt był wyprzedany w kilka minut.

Na drugim materiale znajdziecie problem z opóźnieniami zamówień – był to głośny temat w Ameryce, ponieważ Amazon poinformował, że może nie dostarczyć wszystkich konsol na czas... Więc może w tej sytuacji warto wybrać Xboksa Series X? Zobaczcie film do końca, bo znajdziecie w nim świetny easter egg, o którym nawet pisaliśmy na portalu.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/playstation_girl_pokes_fun_at_ps5_pre-order_scramble

Tagi: PlayStation 5 PlayStation Girl ps5 Xbox Xbox Series X