Iza Łęcka Iza Łęcka 25.09.2020 10:17
Mafia Janusz Chabior
1449V

Mafia Edycja Ostateczna z kapitalnym materiałem. Zobaczcie wspomnienia gangstera

Mafia Edycja Ostateczna jest od dzisiaj dostępna na trzech platformach, więc możemy zapoznać się ze wspomnieniami gangstera. Janusz Chabior zaprasza graczy do Lost Heaven i opowiada o swojej pierwszej „grze” dla don Salieriego.

Od dzisiaj wszyscy gracze sympatycy gangsterskich przygód mogą wyruszyć na ulice Lost Heaven. CENEGA zadbała o klimatyczne wprowadzenie do gry, na którym możemy zobaczyć Janusza Chabiora. Aktor wcielając się w typa spod ciemnej gwiazdy nie szczędzi szczegółów dotyczących swojej pierwszej „roboty”.

Przyznacie sami, że materiał jest niezwykle klimatyczny i może zachęcić niektórych graczy do najnowszej produkcji studia Hangar 13. Zatrudnienie Janusza Chabiora, którego mogliśmy zobaczyć w takich produkcjach jak „Świadek koronny”, „Odwróceni”, „Ślepnąc od świateł”, „Botoks”, „Pakt” czy też „Pitbull”, to strzał w dziesiątkę. Aktor idealnie wpisuje się w rolę gangstera.

Planujecie wypróbować Mafię Edycję Ostateczną? Sprawdźcie naszą recenzję oraz poradnik. W galerii dorzuciłam kilka fotek z planu przygotowania „Wspomnień gangstera”.

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia: Edycja Ostateczna