Iza Łęcka Iza Łęcka 25.09.2020 12:08
Sony otworzyło blog Sony Interactive Entertainment
566V

Sony otworzyło blog Sony Interactive Entertainment. Poznamy kulisy pracy wielu zespołów SIE

Sony pragnie zbliżyć się do graczy, a sposobem na nawiązanie jeszcze bliższej relacji może okazać się kolejna forma kontaktu. Uruchomiono nowy blog Sony Interactive Entertainment, na łamach którego będą prezentowane zakulisowe materiały z prac nad różnymi produkcjami.

W oczekiwaniu na jeszcze kilka szczegółów dotyczących PlayStation 5, Sony ogłosiło powstanie bloga SIE.com. Jest to specjalna witryna przygotowana dla entuzjastów Sony oraz marki PlayStation, na której znajdziemy takie atrakcje jak wywiady z zespołami rozwijającymi najpopularniejsze gry i produkty japońskiego giganta branży.

Jednym z celów powstania bloga Sony Interactive Entertainment jest zaprezentowanie graczom kultury firmy oraz tego jak pozostała część przemysłu gier i partnerzy postrzegają działania zespołów SIE. Co więcej, otrzymamy także wgląd w prace w biurze SIE, poznamy wizję kierownictwa, szefów zespołów oraz dyrektorów kreatywnych, którzy koordynują prace wszystkich ekip.

Przykładając sporo uwagi do zobrazowania poszczególnych zadań, jakich podejmują się pracownicy SIE, na blogu zamieszczane będą również materiały, które pozwolą graczom poczuć się niczym część zespołu oraz zapewnią informację o tym, "co SIE daje społeczeństwu".

Trudno powiedzieć, czy akurat tego w tym momencie najbardziej potrzebują zagorzali sympatycy marki PlayStation, ale możemy mieć pewność, że na SIE.com na pewno nie zabraknie interesujących i unikatowych informacji dotyczących produktów Sony. Sprawdźcie również listę gier przygotowanych na premierę PlayStation 5 oraz poznajcie najnowszą promocję na PlayStation Store.

Źródło: https://www.sie.com/en/blog/introducing-sie-blog/

Tagi: blog Sony Interactive Entertainment playstation 5 ps5 sony