Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.09.2020 09:12
nowości PS4
2350V

Nie tylko remake Mafii. Sony reklamuje gorące nowości i promocję z tego tygodnia

W tym tygodniu uwaga większości osób skupiona jest na remake'u pierwszej Mafii. To jednak oczywiśćie nie jedyna nowość, która zmierza na PS4.

Warto oprócz Mafia: Definitive Edition, które trafi na rynek w piątek, zwrócić uwagę również na inne nowości w tym tygodniu. Na PS4 oprócz remake'a Mafii w piątek trafi Budget Cuts od Neat Productions, czyli pomysłowy tytuł dla PS VR z robotami w roli głównej.

Bardzo ciekawa nowość z tego tygodnia (do premiery doszło już 22 września) to również 13 Sentinels: Aegis Rim, o którym już teraz można powiedzieć jak najlepsze rzeczy. Tytuł zdobywa rewelacyjne oceny (nawet 10/10), o czym donosiliśmy w tym miejscu. Fani budowania powinni natomiast zainteresować się bardzo pomysłowym Unrailed!, kooperacyjną grą, w której kierujemy pociąg do celu, konstruując tory i infrastrukturę kolejową.

Last but not least - warto pamiętać o aktualnych promocjach w PS Store. Za 70% można kupić przykładowo Assassin's Creed Odyssey Deluxe Edition. Więcej informacji o aktualnych promocjach gier na PS4 znajdziecie tutaj.

Tagi: PS4 reklama sony