Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2020 17:14
Xbox Series X kontroler
701V

Xbox pozwoli w prosty sposób wykonać materiały. Microsoft naprawia błąd i pokazuje nową funkcję

Microsoft nie zwalnia i właśnie zaprezentowano nową opcję dzielenia się materiałami z gier. Korporacja w końcu zaoferuje graczom szybką możliwość tworzenia między innymi screenów i funkcja pojawi się na dwóch generacjach.

Microsoft zamierza poprawić jeden z największych błędów wciąż aktualnej generacji. Nowy kontroler dostępny w między innymi pudełku z Xboksem Series X i Xboksem Series S zaoferuje dodatkowy przycisk do przygotowywania screenshotów. Teraz w łatwy sposób wykonamy ujęcie i prześlemy je w odpowiednie miejsce.

Amerykańska korporacja potwierdziła również, że nowy pad będzie współpracować z Xboksem One, więc bez problemu skorzystamy z tej propozycji również na już wydanych urządzeniach. Wystarczy tylko kupić nowy kontroler, by móc cieszyć się kreowaniem między innymi fragmentów rozgrywki w odpowiednich warunkach.

Phil Spencer prezentując nowy pad nie ukrywał, że łatwy dostęp do kreowania materiałów był jedną z funkcji, o którą najczęściej prosili gracze. Korporacja postanowiła wykorzystać koncepcję i dzisiaj możemy sprawdzić, jak nowa nowa opcja będzie działać na next-genie. Microsoft pokazał działanie przycisku za pomocą Xboksa Series X.

Jeśli wcześniej nie czytaliście: Microsoft kupił Bethesdę oraz potwierdził polskie ceny Xbox All Access.

Źródło: YouTube.com

Tagi: kontroler pad xbox series s Xbox Series X