Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2020 16:13
Freedom Fighters
663V

Freedom Fighters powrócił na PC. Gra dostępna w cyfrowej dystrybucji

Twórcy Hitmana zapraszają na Freedom Fighters. Studio jeszcze nie zapowiedziało nowej odsłony, ale przypomina graczom o klasyku z 2003 roku. Tytuł ponownie zadebiutował w cyfrowej dystrybucji i jest dostępny na trzech platformach.

Kilka godzin temu wspominaliśmy na portalu o pojawieniu się Freedom Fighters w bazie PEGI, a teraz znamy już wszystkie szczegóły. IO Interactive postanowiło wskrzesić tytuł wrzucając go do cyfrowej dystrybucji na PC. Gra jest aktualnie dostępna na trzech platformach: GOG, Epic Games Store oraz Steam.

Jeśli zdecydujecie się nabyć Freedom Fighters, możecie nawet zgarnąć soundtrack, który został przygotowany przez Jespera Kyda. Jest to oficjalny zestaw utworów przygotowany właśnie dla tej produkcji, a dodatkowo twórcy dorzucili dwie piosenki, które nie trafiły na ścieżkę dźwiękową.

Freedom Fighters zostało wycenione na 35,69 zł (cena z GOG-a) i aktualnie klienci mogą skorzystać z 34% rabatu.

Nie mamy pewności, jakie plany na markę Freedom Fighters ma IO Interactive, ale możemy mieć nadzieję, że zespół nie bez powodu przypomniał światu o tym IP. W przyszłości możemy usłyszeć o kolejnym projekcie studia, który rozszerzy ten świat.

Źródło: https://www.ioi.dk/freedom-fighters/

Tagi: Electronic Arts Freedom Fighters IO Interactive