Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 20.09.2020 13:45
Bloodborne
2584V

Bloodborne Remaster ujawniony przez zaufany francuski sklep

Francuski sklep, Fnac, ujawnił w swojej ofercie Bloodborne Remaster. Produkt został jednak szybko zdjęty z witryny z niewiadomych przyczyn.

O remasterze popularnego, ekskluzywnego soulslike'a na PS5 - Bloodborne - słyszymy już od kilku miesięcy. Nad odświeżeniem pracuje podobno QLOC, polskie studio, które specjalizuje się w tworzeniu portu. Teraz dostaliśmy kolejne doniesienie na temat tego, iż pierwszy Bloodborne powinien trafić na next-gena Sony.

Francuski sklep, Fnac, który de facto ujawnił datę premiery PS5 w Europie, dodał do swojej oferty produkt o nazwie Bloodborne Remaster. Kafelek z grą został szybko usunięty, co może oznaczać zwykłą pomyłkę w komunikacji zespołu lub kolejne potwierdzenie, że odświeżenie powstaje, lecz sklepy na razie mają zakaz ujawniania jakichkolwiek informacji na temat portu. Patrząc jednak na to, iż sklep już niejednokrotnie potwierdzał daty premier interesujących gier/sprzętów gamingowych, to na ich działanie trzeba zwrócić większą uwagę.

To nie pierwszy raz, kiedy mówi się o pojawieniu Bloodborne'a na PlayStation 5. Ponad miesiąc temu informator, powołujący się na anonimowe źródła w Sony stwierdził, że korporacja ma zamiar wydać remaster jeszcze w tym roku, ale jeśli nie znajdą dla niego miejsca w "oknie startowym PS5", to przełożą premierę na przyszły rok. Warto przypomnieć, że wraz z rozpoczęciem życia konsoli posiadacze PS Plusa będą mogli ograć kilka świetnych gier w pełni za darmo. Patrząc na listę produkcji wchodzących w skład rzeczonej kolekcji, wydanie portu powinno być bezpieczniejsze w przyszłym roku.

Źródło: https://gamerant.com/bloodborne-ps5-remaster/

Tagi: Bloodborne From Software SCE