Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.09.2020 08:30
Black Myth: Wu Kong pod lupą Digital Foundry
1463V

Black Myth: Wukong pod lupą Digital Foundry. Gra pokaże siłę next-genów

Zwiastun wczesnej wersji, na którym mogliśmy zobaczyć rozgrywkę z niedawno zapowiedzianej gry od Game Science, pokazał pazur i bardzo szybko rozkochał w sobie tabuny graczy. 

Black Myth: Wu Kong to gra, która pojawiła się właściwie znikąd i z marszu zaskarbiła sobie zainteresowanie graczy z całego świata. Jakiś czas temu donosiliśmy o tym, że część społeczności zamierza bojkotować projekt, ale zdaje się, że ekipa twórców nie wzięła sobie tego do serca, ponieważ niedługo potem zapowiedzieli, że ma być to pierwsza z trzech planowanych gier.

W związku z rosnącą popularnością, grą zainteresowało się nawet Digital Foundry, którego członkowie, postanowili przeanalizować zwiastun wczesnej wersji gry, który zawierał gameplay. Nie ma co ukrywać - na postawione w tytule pytanie, czy to zniewalający pokaz technologii next-genów, odpowiedź była zdecydowanie bliżej potwierdzającej, niż przeczącej. 

Obaj Panowie prowadzący zgodnie stwierdzili, że gra robi ogromne wrażenie - zarówno scenki przerywnikowe, jak i momenty walki oraz przemierzanie świata. Wszystko wygląda znakomicie i biorąc pod uwagę, że to wczesna wersja, można spodziewać się naprawdę wiele, gdy ta zadebiutuje w swojej całej okazałości. 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC9PBzalIcEQCsiIkq36PyUA

Tagi: Black Myth: Wu Kong Game Science