Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.09.2020 14:30
PlayStation 5 opakowania akcesoriów
5050V

PS5 postawi na spójne pudełka. Poznaliśmy wygląd opakowań od akcesoriów

Do Internetu trafiły właśnie zdjęcia pudełek, w jakich przyjdzie nam kupować konkretne akcesoria do nadchodzącej konsoli od Sony, PlayStation 5.

Ostatnie dni to istny wysyp informacji o PlayStation 5. Lwia część społeczności branży związanej z grami wideo żyje niedawnym pokazem, który miał miejsce w środę. Dzień później wreszcie ruszyła przedsprzedaż, o czym pisaliśmy w tym miejscu (wpis jest na bieżąco aktualizowany), a my poznaliśmy polską cenę oraz sklepy, w których będzie można nabyć tak mocno wyczekiwane urządzenie. 

Jakiś czas temu głośno było także o wyglądzie pudełek, w jakich konsole trafią do szczęśliwców. Dla przypomnienia: konsola z fizycznym nośnikiem dysków będzie w białym opakowaniu, a Digital Edition w czarnym. Teraz w Internecie pojawiły się także wizualizacje pudełek, w jakich trafią do nas podstawowe akcesoria: słuchawki, kontroler DualSense, pilot multimedialny oraz kamerka

Wszystkie urządzenia są wizualnie spójne z podstawową wersją konsoli - zapakowane zostaną w prawie jednolite pudła, a białe tło wypełnią szare, charakterystyczne dla PlayStation oznaczenia przycisków. Na każdym opakowaniu znajdziemy także odpowiednie oznaczenie, że mamy do czynienia ze sprzętem przeznaczonym wyłącznie dla posiadaczy konsoli PlayStation 5. Spójrzcie sami:

PlayStation 5 akcesoria

Źródło: https://twitter.com/SteelbookV

Tagi: DualSense PlayStation 5 PS5 sprzęt