Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.09.2020 15:30
God of War 2: Ragnarok Christopher Judge
1998V

God of War 2: Ragnarok. Aktor podkładający głos Kratosowi dzieli się ekscytacją z powrotu do roli

Christopher Judge, który podkłada głos Kratosowi w najnowszych odsłona serii God of War, nie kryje swojej radości z możliwości ponownego wcielenia się w kultową postać branży gier. 

Sequel gry God of War (2018) był prawdopodobnie najważniejszą zapowiedzią minionego pokazu od Sony. Mało kto spodziewał się, że pod koniec materiału, gdy ujawniono już praktycznie wszystkie przewidywane informacje, pojawi się także ta, która przekaże o nadchodzącym God of War 2: Ragnarok. Choć były przesłanki, to nikt w nie do końca nie wierzył. 

Powrót Kratosa to bez dwóch zdań niezwykle ekscytująca perspektywa i wiele wskazuje na to, że nie tylko dla nas, graczy. Christopher Judge, aktor głosowy, który na potrzeby gier wciela się w głównego protagonistę serii, opublikował na swoim Twitterze materiały, w których daje upust swojej radości związanej z powrotem do roli. 

Na pierwszym filmie, który pojawił się niedługo po ogłoszeniu gry, możemy usłyszeć aktora wypowiadającego ikoniczne już w niektórych kręgach "BOY!" (zwrot, który w pierwszej odsłonie słyszeliśmy setki razy). Na drugim materiale pokazuje śliczną figurkę Kratosa, a następnie kieruje kamerę na siebie, aby pokazać, jak bardzo cieszy go perspektywa powrotu. 

Cóż, my również nie możemy się doczekać i bez wątpienia, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planami, będzie to jedna z najważniejszych premier przyszłego roku. Santa Monica Studio ma ogromny bagaż zaufania od graczy

Źródło: https://www.dualshockers.com/god-of-war-2-ps5-christopher-judge-kratos/

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment