Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.09.2020 17:45
Cyberpunk 2077 na Night City Wire 3
2031V

Cyberpunk 2077 Night City Wire 3. Oglądajcie z nami pokaz CD Projekt RED

Już dziś będziemy świadkami kolejnego, trzeciego odcinka Night City Wire. CD Projekt RED zapowiedział, że poznamy nowe szczegóły kilku gangów. Dwa poprzednie epizody przyniosły wiele ciekawych informacji na temat nadchodzącej gry, więc i tym razem prawdopodobnie będzie podobnie. Zapraszamy na wspólne oglądanie! 

Premiera gry Cyberpunk 2077 będzie miała miejsce już za około miesiąc. Nie jest więc zaskoczeniem, że promocja wchodzi na coraz wyższe obroty. O grze słyszymy coraz więcej, a nawet dziś rano pojawiły się kolejne ciekawe informacje - tym razem o umieszczeniu w grze postaci znanej dziennikarki.

Tydzień temu zapowiedziano, że już dziś będzie miał miejsce kolejny odcinek serii Night City Wire, podczas której poznajemy szczegóły odnośnie do zbliżającej się wielkimi krokami premiery. Pokaz, który odbędzie się już za kilka godzin, weźmie na tapet motyw gangów w grze. Już wcześniej dawkowano nam informacje na ich temat, więc teraz należy spodziewać się konkretów. Być może będziemy mogli z bliska zobaczyć ich miejscówki, a także poznać najważniejszych członków, z którymi przyjdzie nam wchodzić w interakcję podczas przemierzania wielkiego świata.

Jeśli zamierzacie oglądać pokaz, to standardowo zapraszamy na PPE! CD Projekt RED zaplanował początek tak, jak ostatnio, a więc na 18:00. Szykujcie się na kilkadziesiąt minut nowości i ciekawych informacji traktujących o najbardziej wyczekiwanej grze tego roku. 

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077