Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2020 20:59
Empire of Sin
500V

Empire of Sin zadebiutuje jeszcze w 2020 roku. Zwiastun pokazuje nową grę Romero Games

Romero Games jeszcze pod koniec roku zaproponuje graczom gangsterską opowieść. Empire of Sin otrzymało datę premiery i produkcja zapraszająca śmiałków do Chicago okresu prohibicji lat dwudziestych XX wieku została zaprezentowana na nowym zwiastunie.

W ostatnich miesiącach na rynku systematycznie debiutują mocne, taktyczne i przeładowane strategicznym sosem produkcje i Empire of Sin może okazać się jedną z takich gier. Deweloperzy z Romero Games i Paradox Interactive opublikowali nowy zwiastun, który nie tylko zaprasza do składania zamówień przedpremierowych, ale również potwierdza datę premiery.

Empire of Sin będzie dostępne 1 grudnia i tytuł w tym dniu zadebiutuje na czterech platformach (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC). Wspomniany materiał w bardzo dobry sposób przedstawia propozycję , ponieważ pozwala graczom poczuć świetną atmosferę tego IP. Twórcom udało się zaprezentować serce bezwzględnego przestępczego półświatka Chicago okresu prohibicji lat dwudziestych XX wieku.

Wcześniej potwierdziliśmy, że Empire of Sin będzie dostępne w naszym kraju w pudełku, a dzisiaj poznaliśmy szczegóły wydania Day One – w zestawie klienci otrzymają pakiet The Good Son Pack, w tym ekskluzywną misję i dodatkowego gangstera do zrekrutowania. Zobaczcie także gameplay z tytułu.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Empire of Sin Paradox Interactive Romero Games