Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2020 18:35
DIRT 5 okładka
1660V

DIRT 5 na next-genowej rozgrywce. Codemasters pokazuje jakość z PS5 i Xboksa Series X

Codemasters zaprasza wszystkich graczy na DIRT 5. Deweloperzy zaprezentowali właśnie nowy gameplay ze swoich wyścigów, którego zadaniem jest pokazanie next-genowej jakości. Sprawdźcie świeżą rozgrywkę.

Codemasters już wczoraj prezentowało fragment rozgrywki z DIRT 5, którego zadaniem było pokazanie wyścigów na Xboksa Series S. Teraz jednak deweloperzy opublikowali kolejny materiał i tym razem gameplay skupia się na przedstawieniu jakości z Playstation 5 i Xboksa Series X.

Codemasters to w zasadzie pierwsze studio, które tak aktywnie publikuje fragmenty z next-genowych Xboksów. W zasadzie Microsoft wciąż nie zdecydował się na głębsze pokazy gier zmierzających na nowe konsole, ale na szczęście deweloperzy wyręczają korporację z Redmond.

DiRT 5 nie jest oczywiście najlepszym tytułem, który miałby zachwycić next-genową oprawą, ale przynajmniej w taki sposób możemy sprawdzić, jak wyglądają gry na między innymi Xboksa Series X. Mam jednak wrażenie, że najlepsze dopiero przed nami, ponieważ tytuł Codemasters ma zapewnić zabawę nawet w 120 klatkach na sekundę, a taką płynność trzeba poczuć z kontrolerem w łapie.

Zamierzacie grać w najnowsze wyścigi Codemasters? Przeczytajcie moje wrażenia z trybu Playgrounds.

Tagi: Codemasters DiRT 5 gameplay xbox series s xbox series x