Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2020 15:42
Nintendo Direct Mini
958V

Nintendo Direct Mini zaprezentuje nowości na Nintendo Switcha. Oglądajcie z nami wrześniowy pokaz

Nintendo nie bierze udziału w walce na teraflopy, ale korporacja nie zapomina o swoich klientach. Japończycy w tym tygodniu zapowiedzieli kolejny Nintendo Direct Mini i teraz możemy sprawdzić produkcje przygotowane z myślą o Nintendo Switchu. Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Nintendo szykuje się na premierę Super Mario 3D All-Stars (przeczytajcie naszą recenzję), ale jednocześnie wczoraj zapowiedziano kolejny Nintendo Direct Mini. Japoński producent i wydawca ponownie chce skupić się na produkcjach przygotowanych na Nintendo Switcha i podczas prezentacji zobaczymy gry od partnerów Nintendo.

Czego możemy się spodziewać po Nintendo? Według plotek to właśnie na tym pokazie mamy zobaczyć nowy Monster Hunter. Capcom podobno od dłuższego czasu opracowuje grę, która ma trafić na rynek w aktualnym roku finansowym (do 31 marca). Nie jest to port Monster Hunter World, a zupełnie nowa odsłona przygotowana z myślą o konsoli Nintendo.

Nintendo powinno także ujawnić sporo gier, których premiera odbędzie się w następnych miesiącach – w końcu firma musi w odpowiedni sposób zaznaczyć swoją obecność w październiku oraz listopadzie.

Nintendo Direct Mini rozpocznie się o 16:00.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Nintendo nintendo direct Nintendo Direct Mini Nintendo Switch Switch