Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.09.2020 09:33
Medal of Honor
991V

Medal of Honor: Above and Beyond. Gra autorów Titanfall wreszcie z datą premiery

EA po dłuższej przerwie przypomniało sobie o serii Medal of Honor. Wiemy już, kiedy Medal of Honor: Above and Beyond wyląduje w sprzedaży.

Medal of Honor: Above and Beyond dotychczas raczej nie wzbudziło wielkiego entuzjazmu graczy. A to z prostego względu - przez długi czas nie pokazywano gameplayu z tej produkcji, która w dodatku wyjdzie wyłącznie na Oculus Rift, HTC Vive i Valve Index, czyli przeznaczona jest tylko dla posiadaczy gogli VR.

W każdym razie, jeśli ostrzycie sobie ząbki na mocne produkcje VR, to z pewnością jest się czym emocjonować, nawet jeśli grono odbiorców jest wąskie, bo gra tworzona przez Respawn Entertainment wygląda bardzo dobrze.

Kiedy zagramy w tę przygodę rozgrywającą się w trakcie II Wojny Światowej? Wiadomo już, że Medal of Honor: Above and Beyond trafi na rynek 11 grudnia 2020 roku - poprzez Oculus Store i Steam (zagramy zatem również z goglami HTC Vive i Valve Index). Póki co gra pozostaje exclusivem na PC. EA nie wspomniało jeszcze o możliwości wydania produkcji na PSVR.

Przypominam przy okazji, że 13 października dojdzie do premiery Oculus Quest 2.

Tagi: Electronic Arts Medal of Honor: Above and Beyond Respawn Entertainment