Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 18:04
Project xCloud i Stadia na Surface Duo
605V

Project xCloud i Stadia na Surface Duo. Na smartfonie Microsoftu można jednocześnie włączyć 2 usługi

Microsoft wrzucił na rynek składany smartfon i Surface Duo może zapewnić ciekawą rozgrywkę. Na jednym urządzeniu jednocześnie włączymy Project xCloud i Stadię. Nie każdy pewnie będzie korzystał z takiej propozycji, ale wygląda to interesująco.

Surface Duo jest już oficjalnie dostępny na rynku, więc kolejni dziennikarze sprawdzają możliwości propozycji Microsoftu. Tom Warren postanowił sprawdzić pewien eksperyment na urządzeniu amerykańskiej korporacji jednocześnie włączył Project xCloud (Xbox Game Pass Ultimate) i Stadię.

Możemy przypuszczać, że taka zabawa w ekspresowym tempie wyładuje smartfon, ale mimo wszystko jest to ciekawy pokaz możliwości streamingu. Na jednym sprzęcie możemy grać w dwie gry AAA. Jest to oczywiście możliwe dzięki rozgrywce w chmurze, ale trudno właśnie nie odnieść wrażenia, że możliwość włączenia każdej produkcji na ekranie dowolnego urządzenia to prawdziwy game-changer.

Jak wiadomo Xbox Game Pass jest już dostępny na urządzeniach mobilnych z systemem Android – sprawdźcie pierwszą listę produkcji przygotowanych przez Microsoft. Na zestawieniu nie brakuje wielu świetnych gier.

Źródło: Twitter: tomwarren
https://www.windowscentral.com/surface-duo-can-be-crazy-co-op-machine-xbox-xcloud-and-google-stadia

Tagi: google stadia Project xCloud stadia Surface Duo Xbox Game Pass