Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 21:28
EA Desktop
622V

EA Desktop to „platforma do gier nowej generacji”. Electronic Arts zaprasza do testów

Electronic Arts zaprasza do testowania następcy Origina. Firma zaprezentowała EA Desktop, który według producenta i wydawcy ma zapewnić zupełnie nowe wrażenia. Electronic Arts zapowiedziało w zasadzie „platformę do gry na PC nowej generacji”.

Electronic Arts zaproponowało swoje gry oraz EA Play na Steam, ale nie oznacza to, że korporacja zrezygnuje z własnej propozycji. Origin zostanie jednak zastąpiony przez EA Desktop, który według wydawcy będzie „platformą nowej generacji”.

EA Desktop został stworzony od podstaw – tak by zapewnić najlepsze wrażenia z gier Electronic Arts. Według przedstawionych informacji: aplikacja zaoferuje znacznie większą wydajność i możliwość powrotu do gry w zaledwie kilka kliknięć. Gracze otrzymają także możliwość monitorowania rozgrywki.

„Ułatwiamy i przyspieszamy odnajdywanie i instalowanie nowej zawartości, niezależnie od tego, czy kupujesz gry, czy też grasz w ramach abonamentu EA Play. Wprowadzamy również nowe korzyści, dzięki którym abonenci EA Play i EA Play Pro będą jeszcze bardziej zadowoleni ze swoich ulubionych gier.”

Electronic Arts chce przyspieszyć pobieranie i instalowanie gier, a jednocześnie zintegruje wszystko z EA Play oraz EA Play Pro. Teraz trwają testy EA Desktop i każdy zainteresowany może wyrazić chęć uczestnictwa w becie – wystarczy zapisać się na stronie Elektroników.

Wydawca podkreśla, że gracze nie muszą obawiać się o swoje listy znajomych czy też postępy w kwalifikujących się grach – wszystko zostanie przeniesione do nowej aplikacji.

Warto przypomnieć, że EA Play trafi do Xbox Game Pass.

EA Desktop

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/news/ea-desktop-app

Tagi: EA Desktop Electronic Arts origin