Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2020 18:17
Rocket League
1267V

Rocket League zostanie udostępnione za darmo w przyszłym tygodniu. Twórcy zdradzają szczegóły

Autorzy Rocket League ogłosili właśnie ważną datę dla swojej wielkiej produkcji. W przyszłym tygodniu pozycja przepełniona dynamicznymi samochodami zostanie udostępniona wszystkim graczom za darmo. Twórcy przedstawili szereg informacji oraz zapraszają na nowy zwiastun.

Psyonix szykuje się do wielkiego i zapowiedzianego wydarzenia. 23 września Rocket League zostanie udostępniony za darmo – w tym dniu produkcja otrzyma dużą aktualizację na wszystkich platformach, deweloperzy zmienią model biznesowy i rozpoczną rozgrywkę na wielu frontach.

Rocket League otrzyma cross-platformową progresję, więc bez najmniejszego problemu będziemy mogli przeskoczyć z przykładowo PC na PS4 i kontynuować rozgrywkę na jednym profilu. Twórcy potwierdzili także kilka nowości – odświeżony czat, nowy poziom trudności botów, odświeżone menu, zmiany w osiągnięciach czy też z gry zniknie Solo Standard.

Deweloperzy rozpoczną jednocześnie zmagania w pierwszym sezonie, zaoferują nam także turnieje, a zainteresowani będą mogli sięgnąć po płatne skórki. Twórcy wcześniej ujawnili, że nie zamierzają wpływać na balans rozgrywki, więc za pieniądze kupimy wyłącznie kosmetyczne przedmioty.

Warto dodać, że PlayStation Plus oraz Nintendo Switch Online nie będą wymagane do rozgrywki w Rocket League.

Źródło: https://www.rocketleague.com/news/rocket-league-free-to-play-arrives-september-23/

Tagi: Psyonix Rocket League zwiastun