Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.09.2020 08:30
Xbox nawołuje do przełamania barier
2322V

Xbox nawołuje, że gry mają łączyć, a nie dzielić. Wartościowy wpis z okazji Światowego Dnia Gier Wideo

Z okazji obchodów Światowego Dnia Gier Wideo, Xbox nawołuje, aby po prostu kochać gry i przełożyć to nad podziały, który rodzą się z wyboru konkretnych sprzętów, z których korzystamy. 

Podziały, które powstały wśród społeczności branży gier wideo przez konkurencję Sony oraz Microsoftu, przybrały w ostatnim czasie dużych rozmiarów. Wynika to ze zbliżającej się premiery konsol następnej generacji od obu firm - informacje o Xboksie poznaliśmy kilka dni temu, a kilka nowych wiadomości traktujących o PlayStation 5 może się pojawić już w najbliższą środę. 

W całym tym konflikcie zapomina się jednak o tym, co jest najważniejsze - mamy tendencję do zapominana, że ponad wszystkim powinna stać miłość do gier. I o tym postanowił przypomnieć nam Xbox za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Przedstawiciele marki udostępnili bardzo ciekawą i wymowną grafikę. 

Powodem zagrywki był przypadający na wczoraj Światowy Dzień Gier Wideo. Na obrazku pojawiły się Xbox Series X, Nintendo Switch, PlayStation 5 oraz PC - wszystkie sprzęty połączono na wykresie i zaznaczono jedną wspólną cechę - wspomnianą wcześniej miłość do gier wideo. 

Źródło: https://twitter.com/Xbox

Tagi: Dzień Gier Wideo Microsoft Nintendo Sony Xbox